Depilacja XXI wieku – laserowa rewolucja w kosmetyce

Gdy prowadzimy salon kosmetyczny i poszukujemy nowych sposobów na zwiększenie naszego dochodu to musimy przede wszystkim zastanowić się nad swoją ofertę oraz nad jej unowocześnieniem.

Przykładowo podstawowy zabieg depilacji nie jest już powszechnie wykonywany woskiem, tylko przy pomocy lasera, który usuwa włoski na dłuższy okres czasu a na dodatek bez podrażnień i efektu ich wrastania w skórę. Wiele salonów kosmetycznych nie posiada w swojej ofercie depilacji laserem, ponieważ zwyczajnie nie stać ich na zakup bardzo drogiego urządzenia. Dodatkowo właściciele obawiają się, czy tak duża inwestycja z czasem zwróci się i czy będzie przynosić zyski.

Prowadzać własny salon kosmetyczny nie jest łatwo podjąć tak duże ryzyko, szczególnie jeśli koszt zakupu urządzenia jest tak duży, ale możemy skorzystać z usługi jaką jest wynajem lasera Lightsheer i w ten sposób będziemy mogli świadczyć naszym klientkom i klientom zabiegi depilacji laserowej bez wydawania kilkunastu tysięcy złotych. Wynajem laserów depilacyjnych to idealny sposób na rozpoznanie własnego rynku i sprawdzenie czy rzeczywiście klienci będą zainteresowani tego rodzaju zabiegami. Dodatkowo, taki manewr pozwoli nam wybić się spośród konkurencji, która wcale nie posiada depilacji laserowej w swojej ofercie lub wykonuje ją korzystając ze starszych i znacznie mniej nowocześniejszych urządzeń.

Chill TIP to autorska technologia producenta Lumenis, która skutecznie redukuje ryzyko poparzeń na delikatnej skórze. Jeżeli interesuje nas wynajem lasera LightSheer, warto sprawdzić czy urządzenie posiada technologię chłodzenia. Technologia Chill TIP jest nowym rozwiązaniem, dostępnym wyłącznie w najnowszych modelach laserów depilacyjnych.

Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego jest w dzisiejszych czasach dość trudnym zadaniem, ponieważ jesteśmy zmuszeni zmagać się z wieloma przeciwnościami, a także coraz bardziej liczną konkurencją. Obecnie nawet w najmniejszych miasteczkach istnieje kilka salonów kosmetycznych, których oferta jest bardzo zbliżona, na tak małym rynku prowadzona jest nieustanna walka o klienta. Salony kosmetyczne nie ograniczają się tylko do obniżania cen swoich usług, ale również poszukują swojej niszy rynkowej i pragną być coraz bardziej innowacyjni. Wiele salonów nie trafia jednak ze swoją ofertą w gusta klientek i tym samym zainwestowane środki w szkolenia i zakup sprzętu okazują się całkowitą stratą. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest wynajem lasera Lightsheer. Depilacja laserowa staje się w Polsce coraz bardziej popularna, poddają się jej już nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Wprowadzając taką usługę do naszego salonu kosmetycznego zapewniamy sobie znacznie większą ilość klientek oraz klientów, a co za tym idzie nasze zyski są coraz większe. Co ważne wynajem lasera Lightsheer jest bardzo ciekawym i opłacalnym pomysłem, ponieważ nie musimy angażować i inwestować kilkunastu tysięcy złotych w zakup własnego urządzenia. Wynajem pozwoli nam świadczyć profesjonalne usługi depilacji, które od samego początku będą przynosiły zyski, a nie będziemy zmuszeni spłacać zaciągniętego kredytu, który musielibyśmy wziąć w przypadku zakupu lasera na własność. Wynajem lasera depilacyjnego to szybka i skuteczna metoda na walkę z konkurencją.

Leave a Reply: