Pytania i odpowiedzi

Jak działa system diodowy LightSheer Laser?
System emituje światło laserowe zbliżone do podczerwieni które jest absorbowane przez pigment znajdujący się w mieszku włosowym. Laser pulsuje tylko przez ułamek sekundy. Czas trwania każdego impulsu jest wystarczająco długi, aby uszkodzić mieszek, podczas gdy unikalna opatentowana końcówka ChillTip pomaga w ochronie skóry poprzez chłodzenie w czasie dostarczania energii laserowej.
 
Czemu LightSheer jest lepszy od innych systemów laserowego usuwania włosów?
System diodowy LightSheer został zaprojektowany od podstaw dla depilacji laserowej, więc posiada odpowiednie ku temu długości fali, płynność, szerokość impulsu i aktywne chłodzenie skóry ChillTip. Urządzenie jest małe, kompaktowe i (w przypadku niektórych modeli) przenośne, więc pasuje do każdego rodzaju praktyk estetycznych. Solidna konstrukcja systemu sprawia, że urządzenie jest wytrzymałe, a jego nowoczesny interfejs czyni go łatwym w użyciu. Lumenis tworzy lasery medyczne i kosmetyczne od ponad 30 lat, rozwinęliśmy więc niezrównaną jakość obsługi i wsparcia – od naszego szerokiego treningu do naszych systemów 24-godzinnej wymiany urządzenia (niedostępne w niektórych częściach świata). Żaden inny system usuwania włosów nie oferuje takiej samej kombinacji doskonałości produktu i obsługi klienta i wsparcia.
 
Czemu powinienem używać z systemu diodowego LightSheer zamiast metod których używam od lat?
Sposób w jaki został zaprojektowany system diodowy LightSheer daje ulepszony komfort w czasie zabiegu, szybkość i dokładność, minimalne ryzyko infekcji. Ponieważ system wykorzystuje unikalne chłodzenie, minimalizuje podrażnienia skóry, które inne metody mogyą powodować. Ponieważ jest nieinwazyjna (bez igły), ryzyko wprowadzenia bakterii do skóry zmniejsza się. Ponieważ system jest szybki, pozwala na jednoczesne stosowanie na większych obszarach. Znacznie zwiększa to wydajność procesu usuwania włosów, co pozwala na więcej pacjentów leczonych w ciągu typowego dnia. Laser diodowy LightSheer to precyzyjne narzędzie, które może być dostosowane do uszkadzania mieszka włosowego przy minimalnym wpływie na skórę go otaczającą.
 
Czy LightSheer działa na różnych odcieniach skóry i skórze opalonej?
System LightSheer bezpiecznie i skutecznie traktuje wszystkie typy skóry (I-VI), również skórę opaloną. Dla ciemniejszych typów skóry i osób opalonych odpowiednie parametry są na ogół niższe, a szerokość impulsu dłuższa, by zapobiec uszkodzeniu naskórka. Używając odpowiednich parametrów, ludzie o każdym rodzaju skóry mogą korzystać z depilacji laserowej LightSheer.
 
Czy wyniki są trwałe?
LightSheer otrzymał certyfikat FDA w usuwaniu włosów i trwałej redukcji owłosienia na wszystkich typach skóry i skórze opalonej. By osiągnąć zadowalający poziom redukcji, wymagane jest zazwyczaj od 3 do 5 zabiegów.